|
|
|
|---|---|
![]() |
|
| Elmennék… | |||||
| Jó lenne nagyon gazdagnak lenni
Akkor világgá lehetne menni… Elmennék messze és erre-arra Végül be is bújok egy sírhantba... De addig bejárnám a világot, Élményt gyűjtenék, éltető lángot. Szórnám a pénzt, ha olyan sok volna, Meg adnék is... volna lelkem nyugva… Vecsés, 2015. január 2. -Kustra Ferenc József- íródott: önéletrajzi írásként. | |||||
| |||||


